Озеро Синевір – Морське Око Закарпаття

Найкрасивішим озером в Україні та родзинкою Українських Карпат є озеро Синевир. Це найбільша водойма Українських Карпат, розташована у верхів'ях річки Тереблі, в наймальовничішому регіоні Закарпаття . Посередині озера знаходиться крихітний, площею всього кілька метрів, острівець. Його називають Морським оком через те, що він нагадує зіницю ока.Природа в околицях озера вражає своєю первозданною красою. Національний парк Синевир - це прекрасне місце для гірських прогулянок. В першій половині травня можна помилуватися долиною нарцисів. Синевир це місце сили, місце де народилося багато легенд .

Прогулянка найбільшим гірським озером Карпат- Синевир 989м.н.р.м. Реабітліційний центр бурого медведя.Оленяча еко-ферма. Село Іза центр лозоплетіння, шопінг виробів з лози.Міжгірський перевал.Географічний центр европи. Важливо мати з собою паспорт.Протяжність маршруту в одну сторону 280 км. Тривалість екскурсії з 7.00 до 22.00 год.

Вартість екскурсії  з особи       - 900грн.

Вартість вхідних квитків :рекреаційний збір на озеро  - 50 грн.

                       Реабіталіційний центр бурого медведя     - 30 грн.

                       Оленяча ферма                                            - 30 грн.

Дітям до 15 років    знижка 50% від вартості екскурсії. Діти до 6 років без місця безкоштовно.

Додатково оплачуються вхідні квитки, рекреаційні збори та харчування.   

При форсмажорних обставинах екскурсійний маршрут може бути змінений . Організатори не несуть відповідальност за роботу дорожніх служб , затори на      дорогах , погодні умови та пов"язані з цим затримки в турі та можливі незручності.